Blijf op de hoogte
Geekster nieuwsbrief

Inschrijven

Geeksters TBR: nieuwe boeken in juli

Elke maand komen er verschrikkelijk veel boeken uit, bijna te veel om bij te houden. Geekster helpt jou alvast elke eerste dag van de maand om een beslissing te maken welke boeken naar jouw boekenkast mogen verhuizen!

Heartstopper deel 6 door Alice Oseman

Iedereen op school kent Nick en Charlie. En iedereen weet dat zij voor altijd bij elkaar zullen blijven. Maar Charlie is druk bezig om klassenoudste te worden.

En terwijl Nick zich voorbereidt op zijn vertrek naar de universiteit, begint hij zich toch een beetje af te vragen wie hij eigenlijk is… zonder Charlie.

Te lezen vanaf 02/07, preorder via bol.com

Rituelen van de Starling door Devney Perry

Een prinses reist door een vervloekt rijk om de waarheid over haar familie te ontdekken, maar komt erachter dat haar zoektocht verweven is met het lot van een verdwaalde krijger.

De vijf koninkrijken van Calandra staan op het punt van vernietiging. De cruciale migratie komt eraan. En in de nasleep van een verwoestende aanval is Odessa gescheiden van de man aan wie ze haar hart heeft verloren.

Ze is verdwaald. Doodsbang. Ze heeft heimwee. Achtervolgd door monsters, uitgeput en ontvoerd door een machtige priester, is er maar één ding dat haar op de been houdt: het kleine meisje dat haar bescherming nodig heeft. Het is haar beurt om de Bewaarder te worden.

Tijdens een noodlottige nacht verandert hun leven. Een nacht van dood. Een nacht van monsters. Een nacht van waarheden. Die nacht leert Odessa de ware betekenis van angst kennen – en de reikwijdte van haar eigen kracht.

Te lezen vanaf 03/07, preorder via bol.com

Deze onsterfelijke beloftes door Rachelle Raeta

Anna is gewend aan een leven vol ontberingen, maar één daad van vriendelijkheid verandert haar leven voorgoed. Plots kunnen tijd noch gevaar haar raken. Terwijl eeuwen verstrijken, wordt ze continu gedwongen elk nieuw leven achter zich te laten voordat het als een thuis aanvoelt. De enige constante in haar leven is Khiran, de god die haar onsterfelijkheid schonk. Terwijl Anna door de eeuwen reist, zal ze de schoonheid – en de prijs – ontdekken van een leven zonder einde.

Te lezen vanaf 07/07, preorder via bol.com

Alles voor het plot door Vivian van Leeuwen

Na jarenlang ploeteren komt Olivia’s droom eindelijk uit: haar debuutroman wordt uitgegeven. Er is alleen een probleem: ze heeft zelf nog geen ervaring in de liefde – en dat lees je. Om haar het een en ander bij te brengen over relaties en romantiek, koppelt haar uitgever haar aan Benjamin, een flirterige muzikant die lijdt aan writer’s block.

Benjamin heeft zo zijn eigen problemen. Hij is al jaren de bekendste singer-songwriter van Nederland, maar met simpele popdeuntjes komt hij nu niet meer weg. Als hij populair wil blijven, zal hij dieper moeten graven voor zijn songteksten, en laat dat nu net iets zijn waar hij totaal geen talent voor heeft.

In theorie is het een perfect plan: hij leert haar hoe liefde echt werkt en zij helpt hem de diepgang in zijn teksten te vinden. Maar wat begint als een samenwerking, wordt al snel meer. Want ineens lijkt Olivia’s leven wel heel erg op dat van haar hoofdpersonen, en komt Benjamin erachter dat de liefde misschien wel anders werkt dan in zijn liedjes…

Te lezen vanaf 08/07, preorder via bol.com

Meer dan mooi door Jacodine van de Velde

Esri weet precies wat ze wil. Als schoonheidsspecialiste en drijvende kracht achter de beautysalon die ze samen met twee vriendinnen runt, is ze altijd in beweging. Ze wil groeien, leren en zichzelf bewijzen, misschien nog wel het meest aan zichzelf.

Rafs leven staat al meer dan een jaar stil. Zijn familie maakt een moeilijke periode door vanwege rouw, zijn revalidatie en de zorg voor zijn zestienjarige nichtje Minte.

Wanneer Esri en Raf na een fake date halsoverkop gevoelens voor elkaar ontwikkelen die puurder zijn dan ze ooit hadden kunnen vermoeden, komt Esri onbedoeld tussen Raf en Minte in te staan. Het zet hun prille liefde onder druk en brengt alles wat vertrouwd was aan het wankelen. Kunnen ze voor elkaar kiezen zonder zichzelf te verliezen? En durven ze los te laten wat zo lang zekerheid bood?

Te lezen vanaf 15/07, preorder via bol.com

Fall into temptation door Lucy Score

Beckett is de meest begeerde vrijgezel in Blue Moon, maar hij zit niet te wachten op romantiek. Zelfs niet wanneer die letterlijk in zijn achtertuin belandt, met meterslang rood haar. Met haar twee kinderen, een waardeloze ex en een gloednieuwe yogastudio moet Gianna er niet aan denken om een man te vinden die nóg meer problemen veroorzaakt. Beckett toelaten in haar leven zou een slecht idee zijn. Maar hoelang kan ze dat slechte idee nog weerstaan?

Te lezen vanaf 16/07, preorder via bol.com

Chasing the wild door Elliott Rose

Ik deed altijd wat er van mij verwacht werd. Layla Birch, het brave meisje. Gedwongen om snel volwassen te worden. Om alles zelf te regelen. Ik had een plan. Alleen had ik geen rekening gehouden met hem. Colton Wilder. De cowboy die bijna twee keer zo oud is als ik. Mijn droomman. Iemand die voor me zorgt, me een baan geeft en mijn hart sneller doet slaan. De vader van mijn ex-vriendje.

De nachten zijn lang en koud op deze berg. Hoe dikker de sneeuw wordt en hoe meer de spanning tussen ons stijgt, hoe dichter we bij een grens komen die we niet zouden moeten overschrijden. Elke dag wordt het moeilijker om de man te weerstaan die me vol verlangen aankijkt. Het is verleidelijk om voor één keer te vergeten dat ik een braaf meisje moet zijn. Niemand zou het te weten komen. Toch?

Te lezen vanaf 23/07, preorder via bol.com

Sea of Charms door Sarah Beth Durst

Marin is een koerier op zee: met haar boot vaart ze van eiland naar eiland om van alles te bezorgen, van brieven tot magische dieren. Het is een vrij leven, zonder het gedoe van met mensen omgaan. Maar het is soms ook eenzaam, ondanks het gezelschap van de zeeslang Perri en de pratende plant Ree.

Wanneer Marin in Alyssium aankomt en de stad in vlammen aantreft na een revolutie, besluit ze vluchtelingen te helpen ontsnappen. Een van hen is Dax, een eigenzinnige componist die, ondanks het gevaar, weigert zijn instrumenten achter te laten. Ze spreken af dat zij hem helpt als hij tijdens het Oogstfestival doet alsof hij haar vriend is. Al moet Marin niks hebben van romantiek, merkt ze opeens toch dat ze Dax steeds leuker begint te vinden. Tijdens hun gezamenlijke reis ontdekt Marin dat redding soms van twee kanten komt.

Te lezen vanaf 28/07, preorder via bol.com

We ontvangen een kleine commissie als je iets koopt via onze partnerlinks.

Total
0
Shares
Gerelateerde artikels