Blijf op de hoogte
Geekster nieuwsbrief

Inschrijven

So Many Pages fantasyboekenbox: november 2025

So Many Pages brengt al een tijdje een boekenbox uit gefocust op Nederlandstalige fantasy. Voor Geekster mochten wij een boekenbox recenseren, en ontdekken op wat voor verhaal we getrakteerd worden deze maand!

Boekenbox-concept

Het basisprincipe van een boekenbox is heel simpel. Elke maand krijg je een boek opgestuurd, al dan niet met extra goodies, maar je weet niet op voorhand welk boek het zal zijn. Vaak krijg je een thema of wat hints op voorhand, zodat je op basis daarvan kan beslissen als je het boek wilt of niet. Ook bij So Many Pages is dat het geval. Bij hen kan je kiezen uit drie verschillende abonnementen: een fantasy-box met of zonder items en een romantasy-box.

Voor Geekster mocht ik het fantasy-abonnement reviewen, met bijpassende goodies. Dat betekent dat ik een mysterieus Nederlandstalig boek mocht ontvangen dat voor deze box speciaal in een limited edition SMP-uitgave uitkomt. Daarbij horen dan nog wat extra goodies die volledig in thema gemaakt zijn, zodat het ontdekken en lezen een totaalervaring wordt!

De goodies

Het unboxen van zo een mysterieuze doos is altijd een soort ontdekkingsreis. Aan de hand van de goodies die tevoorschijn komen, ontdek je meer over het boek, dat onderaan nog eens extra verpakt ligt, zodat je niet meteen te weten komt welk boek het is.

Het eerste item dat tevoorschijn kwam, was een collectible pin, een goodie die in elke box zit. Het is een enamel-pin die aangepast is aan het thema van het boek. In deze box verscheen die in de vorm van een mooi afgewerkte ekster. Daarna ontdekte ik nog een collectible item in de vorm van een patch. Ik ga ervan uit dat hier het hoofdpersonage van het boek van deze maand op afgebeeld staat!

Na de patch kwam er een wenskaartje tevoorschijn, met de voor mij toch zeer aantrekkelijke spreuk “If lost, return me to the nearest bookstore“. Vooral de tekening spreekt me ook zeer aan, en ik ga toch kiezen om het kaartje in mijn boekenkast te zetten, in plaats van het naar iemand te sturen, denk ik. Mocht je het toch willen opsturen, dan zit er alvast een envelop bij.

Het volgende item is een notepad, maar geen gewone met lijntjes. Deze heeft TBR-prompts (To Be Read) erop staan, waarbij je zelf bepaalde prompts kan aanvullen, in een doos kan stoppen en zo een kaartje kan trekken wanneer je niet weet wat te lezen. Als iemand met een eindeloze TBR kan dit item zeker handig zijn! De box bevat ook een bladwijzer, handig wanneer je met de TBR-prompt een passend boek hebt gevonden, of wanneer je het boek van de maand aan het lezen bent, natuurlijk!

Een prachtige art print brengt ons bij het voorlaatste item van deze goedgevulde box, waarvan ik ook weer uitga dat de tekening van de hoofdpersonages zullen zijn. Ik ben benieuwd om hen te leren kennen! Het laatste item is meteen ook een zeer exciting one voor mij. Iedereen die me een beetje kent, weet dat ik een enorme verzameling totebags heb, waar er altijd wel nog eentje bij kan. Deze heeft een design met vakjes en de titel “the patch library“. Ik ga er dus vanuit dat de patch die in de box zat een wederkerend item zal worden, dat je kan verzamelen op deze totebag! Ik vind dit alleszins een zeer leuk en origineel design!

Het boek

En dan natuurlijk het item waar de box eigenlijk om draait: het boek van de maand. Voor november 2025 koos So Many Pages voor De val van de Ekster van S. Christina, een young adult, dystopisch verhaal. De blurb blijft nog wat mysterieus, en vertelt ons over een gevaarlijk experiment waarbij twee jongeren met elkaar van leven wisselden. Een ervan heeft het experiment niet overleefd, en de andere heeft er jaren over gezwegen. De val van de Ekster vertelt het verhaal van Jessie Morena, die ons de waarheid zal vertellen.

Ik ben alvast zeer benieuwd waar dit boek ons naartoe zal leiden. Alleen de prachtige cover kon me al meteen overtuigen dat dit een fantastische reis zal worden. De kanten zijn bedrukt in blauw met een verenpatroon, en ook binnenin het boek zijn er illustraties. Bovendien is het boek ook nog eens gesigneerd met de hand én bevat het een auteursbrief.

So Many Pages doet duidelijk alles om ons een zo luxe en exclusief mogelijk boek te bezorgen, en dat nodigt alleen maar nóg meer uit om te lezen. Een recensie van het boek zelf volgt binnenkort op Geekster.be.

Ook benieuwd?

Ben je na dit artikel zelf ook benieuwd geworden naar de boekenboxen van So Many Pages? Via deze link kan je zelf een abonnement starten of een losse box bestellen. Je kan daar kiezen voor enkel het boek, of een box met het boek en de goodies. Het thema voor december is “Waar dromen ontwaken” en ziet er al even interessant uit als deze!

Ook de box van november kan je nog steeds bestellen, via deze link! Ontdek samen met mij het echte verhaal van Jessie Morena!

In ruil voor dit artikel kregen we een boekenbox van So Many Pages.

Total
0
Shares
Gerelateerde artikels